Konum: Teknoloji

Özel Çözümler

e-Posta Yazdır PDF
Özel Çözümler

UP Grup firması Netkey Bilişim Sistemleri Ltd. Şti. desteği ve üstün teknolojik bilgi birikimi ile işletmelerin ihtiyaç duyduğu her alanda yazılımlar geliştirmektedir. Buna ek olarak geliştirilen yapılar kurum içinde kullanılan mevcut bilgi işlem alyapısı ve veritabanları ile senkronize olmakta ve bakım ve destek hizmetleri ile birlikte sürekli çalışır durumda tutulmaktadır.

En Popüler Kurslar

e-Posta Yazdır PDF
Elearnngvsbooks

 En popüler e-öğrenme kursları:

İş Güvenliği Eğitimi : Yeni çıkan yasayla İş Güvenliği eğitimi zorunlu hale gelmiştir. Yasa, eğitimlerin 3te 2sinin internet üzerinden yapılabilmesine olanak sağlıyor. Çalışma saatlerinden feregat etmek istemeyen işletmeler artık çalışanlarına UP İş Güveniliği eğitimi sunabilmenin rahatlığı içerisindeler.

Satış Eğitimleri: Günümüzün zorlu satış ortamında,  çalışanlarına satış yeteneği kazandırmak yada satış elemanlarının yetenekleri geliştirmek ve güncel bilgilerle daha da iyi olmalarını sağlamak isteyen işletmeler UP Satış Eğitimlerini tercih ediyor.

Müşteri Memnuniyeti Eğitimi: Yapılan araştırmalarda, şirketlerin mevcut müşterilerinin memnuniyetini arttırmalarının önemi rakamlara ispatlanmıştır. UP Müşteri Hizmetleri Eğitimi alan şirketler, tüm çalışanlarının bu bilinci almasını ve müşteri ilişkilerinde kullanabilecekleri yetenekleri geliştirmelerini sağlar.

 

 

SCORM

e-Posta Yazdır PDF

logo_scorm

SCORM nesne tabanlı e-öğrenme yazılımları için kullanılan bır başvuru modelidir. Web üzerinden dağıtım yapılan içerikler için geliştirilmiş bu model, e-öğrenme yazılımının yeniden kullanılabilir ve diğer yazılımlarla birlikte çalışabilmesini sağlar.

SCORM ayrıca, e-öğrenme içeriğinin Eğitim Yönetim Sistemi (LMS) aralarındaki haberleşmeyi sağlar.

LMS

SCORM Advanced Distributed Learning (ADL) tarafından sertifikalıdır.

ADL_Logo

Sertifikasyonlar

e-Posta Yazdır PDF

 

İzin Takibi ve Self Service IK

UP E-Öğrenme Sistemleri kullanan şirketler, çalışanlarının  onlara uygun zamanlarda ve ortamlarda eğitim almasını garantilemiş olurlar. Öğrenme stilleri farklı olan herbir çalışanlar UP e-Öğrenme ile katıldıkları dersleri gerektiğinde durdurabilme, ve yeniden görüntüleyebilme imkanı ile eğitimlerini başarıyla tamamlar.

UP e-Öğreme kurslarından ihtiyaçlarınıza göre bir ders programı hazırlayabilir yada uzman eğitimcilerimizin sizin için hazırlayacağı bir programı kullanabilirsiniz. Böylelikle, çalışanlarınıza farklı eğitimler sunabilir ve onların başarılarını ölçebilirsiniz.

Eğitimlerini başarıyla tamamlamış katılımcılara, aldıkları eğitimin sertifikası verilecektir.

sertifika 2

Örnek; UP İnsan Kaynakları Eğitim Sertifikası

E-Kütüphane

e-Posta Yazdır PDF

    photo-elibrary

E-Öğrenme geleneksel eğitim metodlarından daha hesaplı ve etkilidir. Yapılan araştırmalarda:

  • e-Ögrenmenin geleneksel (sınıfta öğrenme vs.) metodlarla karşılaştırıldığında %60 daha hesaplı olduğu ortaya çıkmıştır
  • e-Öğrenme yoluyla alınan dersler haftada 7 gün, günun 24 saati ulaşılabilir olup, ara verilerek ya da birden fazla seferde kullanıma uygundur
  • e-Öğrenme, internet erişiminin olduğu heryerde öğrenme fırsatı sunar. Böylece seyehat ederken, yada evinizden derslere erişim imkanı sağlar.

e-Kütüphane, müşterilerimize daha önce katıldıkları kursları yeniden görüntüleyebilme imkanı sağlar. Böylece, daha önce katıldığınız kurslara bakarak bilgilerinizi tazeleyebilir, yada eksik kaldığınız yerleri tamamlayabilirsiniz.

e-Kütüphaneye girmek için lütfen, Üye Girişi yapınız.