Konum: E-Öğrenme

E-Öğrenme

E-Öğrenme Destek

e-Posta Yazdır PDF

destekeogrenme

UP bilgi teknolojileri açısından güçlü, global ve yerel iş trendlerini takip eden genç ve dinamik kadrosuyla e-öğrenme kullanan müşterilerine her türlü teknik ve kurs içerik desteği sağlamaktadır. E-öğrenme kurslarımızı organizasyon ihtiyaçlarınıza göre siz seçebilir yada tecrübeli eğitmen kadromuzun size özel hazırlayacağı ders programını talep edebilirsiniz.

UP e-öğrenme sayesinde gerek yöneticiler gerekse çalışanlar kolaylıkla güncel ve global e-öğrenme standartlarına uygun sistemlerimizi kullanabilmektedir. UP e-öğrenmeden faydalanmak, sıradan bir bilgisayar yada internet kullanıcısı için bile çok kolaydır. Her bir ders, size ne yapmanız gerektiğini anlatan, kullanıcılara adım-adım yardımcı olabilen ekran ve içerik yardımı sunar.

UP bilgi teknolojileri alanındaki partneri NetKey Bilişim'den aldığı güç ile, ileri teknoloji e-öğrenme sistemi ve en hızlı şekilde ders görüntülemeyi sağlar. UP ile çalışan şirketler  teknolojik açıdan güvenebilecekleri bir partnere sahip olmanın rahatlığını yaşarlar.

 

E-Öğrenme & UPLMS

e-Posta Yazdır PDF

elearninganduplms

E-Öğrenme

E-Öğrenme internet üzerinden elektronik olarak bilgi aktaran nesnelerin ismidir. E-öğrenme; öğrenci ve öğretim elemanlarının farklı coğrafi mekanlarda olduğu, ders malzemesi aktarım ve etkileşimin teknolojisinden yararlanılarak gerçekleşen eğitim biçimidir.

E-Öğrenme, geleneksel eğitim metodlarından daha hesaplı ve etkilidir. Farklı öğrenme stillerine sahip çalışanlarınız, alacakları eğitimleri kendi ihtiyaçlarına uygun zamanda ve yerde görüntüleme imkanına sahip olacaklardır. Böylelikle çalışanlarınız çalışma saatlerinden feregat etmek zorunda kalmayacak ve size eğitim alanına seyahat masrafı gibi ek maliyetler getirmeyecektir.

UP E-Öğrenme

UP Eğitim Yönetim Sistemi (UPLMS) e-Ögrenme'den faydalanmak isteyen işletmetlerin tercihlerini yaparken teknik konularla oyalanmadan, eğitim ihtiyaçlarına odaklanarak, organizasyonları için en uygun eğitimleri seçmelerine olanak sağlar.

UP e-öğrenme sayesinde gerek yöneticiler gerekse çalışanlar kolaylıkla güncel ve global e-öğrenme standartlarına uygun sistemlerimizi kullanabilmektedir.

UP e-öğrenmeden faydalanmak, sıradan bir bilgisayar yada internet kullanıcısısı için bile çok kolaydır. Her bir ders, size ne yapmanız gerektiğini anlatan, kullanıcılara adım-adım yardımcı olabilen ekran ve içerik yardımı sunar.

UP E-Öğrenme Farkı

E-Ögrenme sektörü, dünya genelinde her geçen gün hızlı bir şekilde genişlemeye ve gelişmeye devam ediyor. Dolayısıyla bu gelişmelerin belli standartlar ve sertifikasyonlar çercevesinde yürütülmesi gerekliliği vardır.

UP e-öğrenmenin kullandığı Eğitim Yönetim Sistemi (UPLMS) kurum içerisinde e-öğrenme eğitimlerinin çalışanlara atanmasını sağlar, ayrıca çalışanların eğitimlere katılması ve bu eğitimlerin sonuçlarının takibi ve raporlanması gibi eğitim yönetimi süreçlerini yürütmek için kullanabileceğiniz internet tabanlı bir yazılım sunmaktadır.

UPLMS Scorm tabanlı bir e-ögrenme yazılımı olduğu için, kurumlar kendi hazırladıkları içerikleride bu sisteme entegre etme şansı bulurlar. Kurumların teknik konularla fazla vakit kaybetmeden sadece eğitim ihtiyaçlarına odaklanmaları için geliştirilen bu sistem ile UPLMS’e iletilen içerikler kısa bir sürede, kurumların kendileri için şekillendirilmiş olan portal’larından son kullanıcılara iletilmektedir.
 

E-Öğrenme Platformu

e-Posta Yazdır PDF
UPLMS_PLATFORMU

E-Öğrenme Platformu

E-Öğrenme sektörü, dünya genelinde her geçen gün hızlı bir şekilde genişlemeye ve gelişmeye devam ediyor. Dolayısıyla bu gelişmelerin belli standartlar ve sertifikasyonlar çerçevesinde yürütülmesi gerekliliği vardır.

UP e-Öğrenme’nin kullandığı Öğretim Yönetim Sistemi (LMS) kurum içerisinde e-öğrenme eğitimlerinin çalışanlara atanmasını sağlar. Ayrıca çalışanların eğitimlere katılması ve bu eğitimlerin sonuçlarının takibi ve raporlanması gibi eğitim yönetimi süreçlerini yürütmek için kullanabileceğiniz internet tabanlı bir yazılım sunmaktadır.

UPLMS Scorm tabanlı bir e-öğrenme yazılımı olduğu için, kurumlar kendi hazırladıkları içerikleri de bu sisteme entegre etme şansı bulabilecekler. Kurumların teknik konularla fazla vakit kaybetmeden sadece eğitim ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için geliştirilen bir sistem ile UPLMS’e iletilen içerikler kısa bir süre sonra, kurumların kendileri için şekillendirilmiş olan portallarından son kullanıcılara iletmektedir.

 

E-Öğrenme Kataloğu

e-Posta Yazdır PDF
eogrenmekatalogu1

E-Öğrenme Kataloğu

 • Satış Teknikleri
 • Müşteri Memnuniyeti
 • Proje Yönetimi
 • Profesyonellik ve İş Etiketi
 • İş Güvenligi ve Kaza
 • İnsan Kaynakları Yönetimi
 • Kişisel Gelişim
 • Stres Yönetimi
 • İş İletişimi
 • Takım Çalışması
 • Liderlik
 • Kariyer Yönetimi
 • Pazarlama

e-Öğrenme kurslarımızdan ihtiyacınız olanı seçebilir yada tecrübeli eğitmen kadromuzun sizin için hazırlayacağı ders programından faydalanabilirsiniz.

UP e-Öğrenme eğitim kataloğu sık sık güncellenmekte olup, gelişen iş dünyası koşullarına ayak uydurmak için kurumsal eğitim alanındaki global ve yerel kurumsal eğitim gelişmelerini takip etmektedir. Kataloğumuzda şu an göremediğiniz bir ders arıyorsanız, lütfen bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin. Sizinle birlikte çalışarak, her türlü eğitim ihtiyaçlarınıza cevap verebiliriz.