Konum: Anasayfa
  • E-Öğrenme

  • İK servisleri

  • Sanal Öğrenme

  • UPLMS

 9

E-Öğrenme, geleneksel eğitim metodlarından daha hesaplı ve etkilidir. Farklı öğrenme stillerine sahip çalışanlarınız, alacakları eğitimleri kendi ihtiyaçlarına uygun zamanda ve yerde görüntüleme imkanına sahip olacaklardır. Böylelikle çalışanlarınız çalışma saatlerinden feregat etmek zorunda kalmayacak ve size eğitim alanına seyehat masrafı gibi ek maliyetler eklenmeyecektir.

UP Eğitim Yönetim Sistemi (UPLMS) bu hizmetten faydalanmak isteyen kurumların ve kişilerin tercihlerini yaparken teknik konularla oyalanmadan, eğitim ihtiyaçlarına odaklanarak, organizasyonları için en uygun dersleri seçmelerine olanak sağlar.

UP e-öğrenme sayesinde gerek yöneticiler gerekse çalışanlar kolaylıkla güncel ve global e-öğrenme standartlarına uygun sistemlerimizi kullanabilmektedir. UP e-öğrenmeden faydalanmak, sıradan bir bilgisayar yada internet kullanıcı için bile çok kolaydır. Her bir ders, size ne yapmanız gerektiğini anlatan, kullanıcılara adım-adım yardımcı olabilen ekran ve içerik yardımı sunar.

 

27

İK outsourcing, bir kurumun alanında uzmanlaşmış bir insan kaynakları departmanı tarafından sağlanması gereken en kritik varlıklarından biridir. Müşterilerin ihtiyaçlarına göre UP İK servisleri; profesyonel işveren organizasyonları, iş yönetimi organizasyonları, uygulamalı servis tedariği ve UP gruba dahil olan yazılım şirketinin web tabanlı İK çözümleri üzerinden sağladığı bordro programları gibi e-servisler olarak listelenebilir.UP Grup'un sahip olduğu İK Yönetimi kalifikasyonları, müşterilerin eğitim, bordro yönetimi, işçi veri tabanı yönetimi, işçi sosyal yardımları yönetimi, risk yönetimi gibi İK fonksiyonlarını işletebilmelerini ve zaman ve para kaybını önleyerek temel işlerine odaklanabilmelerini sağlar.

Sanal Öğrenme Ortamı-Virtual Learning Environment (VLE)

elearninganduplms

Sanal Öğrenme Ortamı (VLE) bilgisayarlı öğrenmeyi kolaylaştıran bir yazılım çözümüdür.

 

Bu sistemlere aşagıdaki isimlerde verilebilir:

  • Eğitim Yönetim Sistemi (LMS)
  • Ders Yönetim Sistemi (CMS)
  • Öğrenme İçerik Yönetim Sistemi (LCMS)
  • Yönetilen Öğrenme Ortamı (MLE)
  • Öğrenme Destek Sistemi (LSS)
  • Öğrenme Platformu (LP)

 

Sanal öğrenme birçok avantajlara sahiptir. Hızlı ve uygun maliyetlerle geliştirilebilen,  içeriklerin oluşumu için kolay ve verimli sistemleri kullanmanıza olanak verir. Kullanıcıların kendi istek ve bütçeleri çerçevesinde en uygun sanal öğrenme ortamlarından yararlanmalarını sağlamaktadır.

 

Bu noktada UPLMS devreye giriyor. UP E-Öğrenme Sistemi orta ve büyük ölçekli müşteriler için mükemmel bir Sanal Öğrenme Ortamı (VLE) oluşturmaktadır. UP Öğrenim Yönetim Sistemi (UPLMS) herhangi bir şirket çalışanına atanabilir ve bu çalışanın müfredat ve eğitim başarısı üzerine raporlama kursları ve eğitim materyallerinin şirketler tarafından takibinin kolaylıkla yapılmasını sağlar.


 

                                             slide1

 

UP e-Öğrenmenin kullandığı  Eğitim Yönetim Sistemi (UPLMS) kurum içerisinde e-öğrenme eğitimlerinin çalışanlara atanmasını sağlar. Ayrıca çalışanların eğitimlere katılması ve sonuçlarının takibi ve raporlanması gibi eğitim yönetimi süreçlerini yürütmek için kullanabileceğiniz internet tabanlı bir yazılım sunmaktadır. UPLMS Scorm tabanlı bir e-öğrenme yazılımı olduğu için, kurumlar kendi hazırladıkları içerikleri de bu sisteme entegre etme şansı bulurlar.

UPLMS işletmelerin eğitim ihtiyaçları tercihlerini yaparken teknik konularla oyalanmadan, eğitim ihtiyaçlarına odaklanarak, organizasyonları için en uygun dersleri seçmelerine olanak sağlar.